Przeprowadzki

Dom lub mieszkanie

W przypadku przeprowadzki domu nie ma miejsca na pomyłki czy niedociągnięcia. Zazwyczaj ilość przewożonych rzeczy powoduje, że prace muszą być prowadzone w dużym tempie i pod wynikającą z tego presją czasu. Realizując setki projektów przeprowadzek domów, nasi pracownicy zdobywali niezbędne doświadczenie gwarantujące najwyższą jakość i terminowość realizowanych usług. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi możliwościami w zakresie realizacji przeprowadzek domów i tym, co możemy Ci zaoferować w związku z planowaną zmianą miejsca zamieszkania. Przygotowując się do przeprowadzki domu należy na spokojnie zastanowić się nad wszystkimi elementami, na które wpływ będą miały nasze przenosiny do nowego domu.

Różnorodność przedmiotów występujących w każdym domu wymaga zastosowania odpowiednich materiałów i opieki doświadczonych pracowników. Dobór właściwych opakowań stanowi kluczową sprawę podczas pakowania wyposażenia każdego mieszkania. Od zastosowanych materiałów i umiejętności posługiwania się nimi zależy bowiem bezpieczeństwo przewożonego ładunku. Dla naszych Klientów opracowaliśmy system kartonów przeznaczony do pakowania najpopularniejszych przedmiotów spotykanych w każdym domu.

Samą przeprowadzką z przyjemnością zajmie się DTS Przeprowadzki!

Biuro lub firma

Od 2000 roku cieszymy się Państwa zaufaniem. Dzięki nam przeprowadziło się już ponad 1500 firm. Obsługujemy  zarówno duże korporacje jak i małe, rodzinne firmy zawsze gwarantując najwyższej jakości usługi oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników. Lata doświadczeń i znajomość branży od podszewki pomogły nam przygotować najlepszą ofertę na rynku usług przeprowadzkowych.

Oferujemy szeroki wachlarz typowych usług, ale podejmujemy się również wykonania nawet najbardziej niestandardowych zleceń. Do dyspozycji  posiadamy  specjalistyczny sprzęt taki jak: windy zewnętrzne, schodołaz do przewozu ciężarów (nawet do 600 kg), specjalistyczne wózki o różnych gabarytach, pasy do noszenia ciężarów, skrzynie do zabezpieczania delikatnych materiałów, kontenery plombowane do przewożenia chronionych dokumentów oraz oklejarki do kartonów.

Przeprowadzki krajowe

Przeprowadzamy biura, urzędy, banki, biblioteki, archiwa, wystawy, magazyny i wiele innych.
Przewozimy ponadto:

  • meble i wyposażenie stanowisk pracy
  • sejfy i kasy pancerne
  • serwery i sprzęt elektroniczny
  • kserokopiarki, plotery i inne duże maszyny biurowe
  • maszyny i sprzęt specjalistyczny
  • elementy scenografii i dzieła sztuki
  • przedmioty o nietypowych gabarytach np. akwaria itp.

Przeprowadzki międzynarodowe

Sprawnie i kompleksowo zajmiemy się realizacją Twojej przeprowadzki do Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Włoch oraz do innych, nawet do najdalszych zakątków świata.
W naszej ofercie możesz znaleźć następujące rozwiązania:

  • transport drogowy w Europie
  • przewóz kontenerowy w spedycji morskiej
  • przesyłki lotnicze po całym świecie

Posiadany przez nas certyfikat ISO 9001:2008 jest gwarancją, że usługi przeprowadzkowe świadczymy na najwyższym poziomie.
Dokumenty i formalności załatwimy za Ciebie. Nie musisz martwić się o dokumentację związaną z Twoją przeprowadzką międzynarodową.

Przedstawiciel naszej firmy dokona bezpłatnej wyceny kosztów przeprowadzki. Tylko Ty decydujesz komu powierzysz swoje mienie, które ma dla Ciebie ogromną wartość. Pamiętaj o tym, że my starannie zaplanujemy i zrealizujemy dla Ciebie przeprowadzkę międzynarodową, uwzględniając wszystkie potrzeby i sugestie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przygotowań do przeprowadzki. W celu ustalenia szczegółów oferty prosimy o  kontakt z naszymi specjalistami. Możesz skontaktować się z nami również za pośrednictwem formularza.

Zadzwoń do nas a przekonasz się, że przeprowadzka może być przyjemna!


+48 600 341 745
+48 71 707 09 07