O nas

Pracownicy DTS to prawdziwi profesjonaliści. Ich doświadczenie w zakresie realizacji przeprowadzek stanowi podstawę sukcesu każdej relokacji. Ostatecznym sprawdzianem jakości świadczonych usług przez firmę są zawsze pracownicy, którzy realizują usługę. Nie jest wtedy ważne co sama firma mówi o sobie – to oni stanowią realny dowód poziomu profesjonalizmu firmy.

W DTS pracownicy są najważniejszym składnikiem sukcesu firmy. Ich wiedza i zaangażowanie pozwalają na realizację przeprowadzek na najwyższym poziomie – tak jak obiecujemy naszym Klientom.  Życzliwość i chęć pomocy to cechy nie mniej istotne w tej branży jak siła i wieloletnie doświadczenie.

Wszystkie wykorzystywane przez nas samochody wyposażone są w sprzęt niezbędny podczas realizacji przeprowadzek. Dzięki temu oferowane przez nas usługi realizujemy sprawnie i z zachowaniem niezbędnych procedur bezpieczeństwa. Nasza flota wciąż powiększa się o nowe samochody. Dzięki temu Twoje mienie przewożone jest w bezpiecznych warunkach.

DTS Przyjemne Przeprowadzki, to firma która powstała 13 lat temu wyłącznie dzięki kapitałowi polskich inwestorów, posiadających jedną wspólną wizję: profesjonalne usługi przeprowadzkowe na terenie kraju i poza nim. Realizujemy ponad 2 000 zleceń przeprowadzkowych w ciągu roku. Od maja 2004 r. jesteśmy w posiadaniu licencji upoważniającej nas do świadczenia usług transportu rzeczy w ruchu międzynarodowym. Staliśmy się jednym z największych operatorów przeprowadzek międzynarodowych w naszym kraju. Jako pierwsza i do dnia dzisiejszego jedyna firma przeprowadzkowa w Polsce w 2006 roku rozpoczęliśmy, zakończony sukcesem, proces wdrażania systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000.

Naszym działaniom przyświeca idea dostarczania rozwiązań ułatwiających życie w każdym aspekcie planowanej przeprowadzki. Inspirację do nieustannego poszerzania oferty i zwiększania zadowolenia naszych Klientów czerpiemy z naszych własnych doświadczeń i najlepszych międzynarodowych wzorców. Jesteśmy pewni, że nasi Klienci doceniają nasze starania, które służą zwiększeniu ich satysfakcji z właściwie dokonanego wyboru.

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji na obszarze całego Śląska. Zachęcamy do kontaktu mieszkańców: Wrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra, Legnica, Bolesławiec, Lubin, Głogów, Kłodzko, Bolesławiec, Złotoryja i okolic.


+48 600 341 745
+48 71 707 09 07