Aktualności

Przeprowadzka w firmie Toyota

29 października 2013 13:36

W minionym tygodniu zorganizowaliśmy niewielką przeprowadzkę na zlecenie wrocławskiego oddziału Toyota Polska. Naszym zadaniem było przetransportowanie mienia o kubaturze 15 metrów sześciennych: biurek, szaf i mebli stanowiących wyposażenie biura.

Ta przeprowadzka to kolejne zlecenie, jakie realizujemy dla Toyoty. Jesteśmy dumni, że ten prestiżowy Klient po raz kolejny wybrał usługi naszej firmy.

Przeprowadzka w PKO Leasing SA

8 października 2013 11:53

W dniach 26 i 27 września pracowaliśmy na terenie Wrocławia nad dużym projektem. Na zlecenie firmy PKO Leasing zorganizowaliśmy przeprowadzkę mienia o łącznej objętości 120 metrów sześciennych. Choć przeprowadzka odbywała się w obrębie jednego piętra tego samego budynku, jej przygotowanie wymagało od nas nienagannej organizacji i starannego planowania. Naszym celem było nie tylko sprawne i terminowe zakończenie prac, ale też jak spowodowanie jak najmniejszych utrudnień w pracy biura.

Jesteśmy dumni, mogąc pracować z kolejnym, prestiżowym Klientem firmowym. Mamy nadzieję, że będziemy z powodzeniem kontynuować naszą współpracę.

 

Kolejny klient korporacyjny wybiera DTS Przeprowadzki

23 września 2013 10:10

Organizacja przeprowadzek dla dużych korporacji to dla nas zawsze spore wyzwanie. Mimo że ładunki, które mamy przetransportować – sprzęt komputerowy, meble czy dokumentacja są zazwyczaj podobne, żadne z takich zleceń nie może być traktowane rutynowo.

Jednym z naszych ostatnich zleceniodawców był międzynarodowy koncern z siedzibą we Wrocławiu. Na jego zlecenie zorganizowaliśmy przeprowadzkę kilkudziesięciu stanowisk biurowych z jednego oddziału do drugiego. Prace prowadzone były w czasie weekendów, by zagwarantować spokojne i płynne działanie biura Klienta. Do naszych zadań należało pakowanie i zabezpieczenie sprzętu komputerowego i biurowego oraz ich transport, wypakowanie i montaż w nowym miejscu. Cieszymy się, z pozytywnej opinii Klienta i pomyślnie zrealizowanego zlecenia.

Szczególny ładunek – szczególne zlecenie

23 września 2013 09:55
Choć sezon wakacyjny w pełni, ekipa DTS Przeprowadzki nie próżnuje! Latem przyjmujemy szczególnie wiele zleceń od osób prywatnych, które potrzebują pomocy w organizacji przeprowadzki. Szczególnej staranności i uwagi wymagało od nas jedno z ostatnich, kiedy poproszeni zostaliśmy o pomoc w przetransportowaniu zestawu stylowych, dziewiętnastowiecznych mebli. Cenny ładunek został przez nas pieczołowicie zabezpieczony i dowieziony na miejsce przeznaczenia. Jesteśmy dumni, że udało nam się podołać temu nietypowemu zadaniu.

Przeprowadzka dwóch mieszkań prywatnych

16 maja 2013 14:35

W ostatnich dniach zorganizowaliśmy przeprowadzkę z dwóch mieszkań do jednego.

Do naszych zadań należało:

- dostarczenie kartonów na rzeczy osobiste,

- spakowanie pozostałych rzeczy (szkło, porcelana, ubrania książki)

- zabezpieczenie mebli

- demontaż mebli o dużych gabarytach

- transport

- montaż i rozstawienie mebli wg. nowej aranżacji.

 

Kompleksowe usługi to nasza specjalność. Zadzwoń i poznaj szczegóły!

 

Przeprowadzka firmy Luxmed na terenie Wrocławia

18 kwietnia 2013 12:05

Kolejny raz firma Luxmed przeprowadziła się z naszą firmą. Tym razem na terenie Wrocławia.

Do spakowania, zabezpieczenia i przewiezienia było ok. 150 cbm.

Jak zawsze wykorzystaliśmy do przeprowadzki specjalistyczne zabezpieczenia. Dla naszych Klientów opracowaliśmy także  specjalny system kartonów dostosowany do najbardziej popularnych przedmiotów, które najczęściej spotykamy w biurze.

 

I Ty już dziś zaufaj profesjonalistom. 

Przeprowadzka z dużą ilością antyków

15 marca 2013 13:12

Przeprowadzka ze Śródmieścia na Krzyki.  Usługa obejmowała zabezpieczenie mebli, w tym antycznych, które zostały profesjonalnie zabezpieczone przed transportem i transport mienia o objętości około 24 metrów sześciennych. Klient spakował się w wcześniej dostarczone kartony, rozwiązanie takie skraca czas trwania samej przeprowadzki i jej koszt. Usługa trwała 6 godzin. Jeżeli byłaby zamówiona z pakowaniem trwałaby około 9 godzin. Ze względu na utrudniony podjazd na adresie rozładunkowym wykorzystaliśmy 2 mniejsze auta zamiast ciężarówki.

Dzięki naszej rozbudowanej flocie możemy dobrać odpowiednią wielkość auta do każdego rodzaju ładunku.

Zapraszamy do współpracy.

 

Przeprowadzka Luxmed – 300m3

15 marca 2013 13:00

W dniu 09.02.2013 prócz małych relokacji rozpoczęliśmy dużą usługę przewozu mienia 300m3 dla firmy LUXMED

Przeprowadzka rehabilitacji z Galerii Dominikańskiej Wrocław.

Usługa podzielona na dwa etapy. Zgodnie z życzeniem klienta usługa obejmowała: pakowanie, przewóz antyków, załadunek i rozładunek mienia zgodnie ze wskazaniami klienta.  Ilość do przewiezienia to 300 m3, dla jednych dużo dla innych mało ale przy usłudze z pakowaniem i pełnym zabezpieczeniem mienia potrzebna jest duża ilość czasu i dobra organizacja pracy.

DTS standardowo zapewnił najwyższą jakość usług oraz atrakcyjną ofertę!

« strona 1 »

+48 600 341 745
+48 71 707 09 07